מודעות

קונסולות

  קונסולות הן משחקי מחשב משודרגים המגיעים בלווית אביזרי משחק כמו ג'וייסטיק, שלטים והגאים מיוחדים, אשר תומכים במשחקים השונים ומפעילים אותם, אל מול הטלויזיה. שם, במסך הטלויזיה הגדול, ניתן להרגיש כאילו אתם נמצאים בתוך המשחק עצמו, כאשר איכותם הגרפית המשובחת של קונסולות, מעניקה חווית משחק מסוג אחר.
  חברות המייצרות קונסולות מתחרות בינהן על השידרוגים והשיפורים הגרפיים והטכנולוגיים החדשים אשר מומצאים על ידי אנשיהם חדשות לבקרים. קונסולות ידועות במיוחד כוללות את הקונסולה של חברת סוני, הנקראת פלייסטיישן, ואשר מבוקשת בעולם כולו. ערכת סוני פלייסטיישן מכילה ג'ויסטיקים, כרטיס זיכרון אשר באמצעותו ניתן לשמור את המשחקים, כך שאפשר יהיה להמשיכם במקום בו הפסקנו בפעם האחרונה, וכבל אשר באמצעותו יחובר המשחק לטלויזיה. קונסולות של סוני פלייסטיישן יכולות לשמש גם כנגן   DVD ותקליטורים וזוהי אחת המעלות הידועות והנוספות שלהן.
  קונסולות ידועות נוספות הן קונסולת Xbox360 של חברת מייקרוסופט, אשר גם היא מתפקדת כנגן תקליטורים ו- DVD ו-קונסולת Wii של חברת נינטנדו. האחרונה מתהדרת בשלט אלחוטי המעניק תחושה מדהימה של השתתפות פעילה במשחק עצמו, כמו אדם אשר נמצא בתוך המרחב הווירטואלי ממש, ולא כשחקן בלבד. מחירה הוא גם הנמוך ביותר מבין הקונסולות.
  המוכרים בחנויות המחשב וברשתות המשחקים השונות, יעזרו להתאים לכם את קונסולות המשחקים בהמתאימות לכם ביותר.
  באמצעות קונסולות ניתן לערוך קרבות היאבקות, משחקי פעולה, מלחמה ויריות, ומשחקי תלת מימד מרתקים, ומשחקי ספורט מדומים כמו כדורגסל, כדורגל וטניס, מול יריבים וירטואליים אחרים ברחבי העולם, או מול המחשב עצמו,
  גם משחקים קלאסיים כמו פאקמן המוכר והאהוב, בן ה-30 שנה, ניתנים להתקנה בקונסולות המשחק החדשות, והם מגיעים עם שידרוגים ואפשרויות גרפיות חדשניות, בניגוד לגרסאות הישנות בהם נהגנו לשחק בעבר.
  קונסולות היו ועודן מתנה מועדפת, על ילדים וילדות, על חתני בר מצווה ועל גברים ונשים ברחבי העולם כולו.

נסו גם: