מודעות

פלייסטיישן

  עולם המשחקים של סוני פלייסטיישן הוא הגדול והמוכר ביותר בעולם המשחקים הוירטואליים.
  קונסולת המשחקים של פלייסטיישן מבוקשת במיוחד על ידי בני המין הגברי, ילדים, בני נוער, ומבוגרים, אולם גם נשים רבות חובבות משחקי פלייסטיישן ומגדירות עצמן כ'מכורות'. משחקי סוני פלייסטיישן פועלים באמצעות חיבור למסך הטלויזיה, ומדמים קרבות ומשחקי מלחמה באיכות גרפית מדהימה. בנוסף ניתן להתאים להם גם משחקים אשר אהובים על הילדים כמו סוניק, ומשחקים נוסטלגיים ישנים ואהובים כמו פאקמן.
  ערכת סוני פלייסטיישן מכילה בין 2 ל- 4 ג'ויסטיקים, תלוי במודל אותו תרכשו, וכרטיס זיכרון אשר באמצעותו יישמרו המשחקים, כך שתוכלו להמשיכם במקום בו הפסקתם בפעם האחרונה. בנוסף תכיל הערכה גם כבל שבאמצעותו יחובר המשחק לטלויזיה. סוני פלייסטיישן יכול לשמש גם כנגן תקליטורים ו-  DVD.
  על אף שהבעלות על המקור שייכת לחברת סוני, ישנם משחקי פלייסטיישן מזוייפים רבים אשר מיוצרים בידי חברות אחרות, רבות מהן במזרח הרחוק, ולכן בטרם שתרכשו את המשחק המבוקש, הקפידו לבדוק כי אתם מחזיקים בידיכם פלייסטיישן מקורי, ולא את אחד הזיופים של החברות המתחרות.
  משחקים עבור פלייסטיישן מגיעים בדיסקים הנרכשים בחנויות הידועות למחשבים ולמשחקי מחשב, אולם כיום הם גם 'נצרבים' באמצעות אתרים שונים במחשב. גולשים אשר צורבים את הדיסקים באתרי ההורדות השונים, זקוקים לשבב אלקטרוני הנקרא צ'יפ, ואשר מותקן בפלייסטיישן כך שיוכל לקרוא את הנתונים אשר בדיסק. סוני פלייסטיישן הביאה אל אויר העולם את פלייסטיישן 1, 2, ו-3 כאשר באחרונים משודרגת חווית המשחק והם זוכים לגרפיקה משופרת.
  חשוב לזכור כי הדרך האיכותית ביותר למשחקי פלייסטיישן תיעשה באמצעות הדיסקים המקוריים אשר יפיקו את המירב ויעניקו לכם את חווית המשחק המהנה, האופטימאלית והאיכותית ביותר. גם חיבור המשחק למסך הטלוויזיה באמצעים לא מקוריים יפגע בחווית המשחק.
  מיליוני מוצרי פלייסטיישן כבר נמכרו ברחבי העולם, ובכל רגע נרכשות חבילות נוספות, אם כמתנות יום הולדת לחברים ולבני משפחה, ואם לשימוש עצמי.

נסו גם: