מודעות

פאזלים

  פאזלים הם משחקי הרכבה הדורשים ריכוז, חשיבה, ותכנון.
  בחנויות המשחקים ניתן למצוא פאזלים בנושאים מגוונים, ובין היתר בנושאי טבע וחיות, דמויות כמו שחקני עבר, אומנים בהווה ודמויות היסטוריות מהתנ"ך ומשלל תקופות בעולמנו, פאזלים בנושא אסטרולוגיה ומיסטיקה, ועוד.
  בחנויות המשחקים ניתן למצוא פאזלים עשויים ממגנט, אשר נצמדים אל המקרר או לכל חפץ חשמלי ממגנט, וניתן להרכיבם ישירות עליו. ילדים אוהבים מאוד פאזלים עשויים מגנט, הנצמדים אל דלת הכניסה הראשית או לדלת המקרר. מדובר בערכות זולות אשר מחיריהם עשרות שקלים בודדים. מאידך,ניתן למלוא  בשוק גם פאזלים של אלפי חלקים, שמחיריהם מסתכמים במאות, ואף באלפי שקלים.
  פאזלים לגיל הרך, מתחילים מחבילות קטנות בנות 2-4 חלקים, כאשר עם הגיל ניתן להוסיף ולאתגר את הילדים להשלים פאזלים בני 6-24 חלקים, וכן הלאה.
   ניתן לרכוש פאזלים לילדים בשלל סגנונות, ובין היתר גם תמונות פאזלים אשר נלקחו מסיפורי ילדות קלאסיים וחדשים, פאזלים של דורה ודייגו, מיקי מאוס האגדי, הנסיכה הנרדמת, זהבה ושלושת הדובים, היפה והחיה, ועוד אלפי סוגים.
  ברחבי העולם נערכות אליפויות פאזלים בני מאות ואלפי משתתפים, בקבוצות שונות. המשתתפים המצטיינים עוברים שלבים שונים בהרכבת פאזלים, עד שבגמר נותרים רק מספר אלופי הרכבה, בקבוצות בודדות, אשר מהן תיבחר הקבוצה המובילה, המוכשרת והמהירה מכולם. במהלך האליפויות נרשמה גם הרבכבת פאזל עצום מימדים, בן מספר מטרים של גובה ורוחב, ואשר מנה כ-25,000 חלקים.
  חנויות רבות, ודוכנים בקניונים, מוכרים בשנים האחרונות פאזלים העשויים מתמונות אישיות של לקוחות, אשר נשלחות אל החנות במייל, או מובאות אליה בדיסק, ושם הופכות למבחר פאזלים מעניינים, יפהפיים, ומרגשים. מתנות כאלו נעים במיוחד להעניק לסבא ולסבתא גאים, לבני הזוג האהובים עליכם, לחברים ועוד.
  גולשים רבים ברשת נהנים אף הם לשחק במשחקי פאזלים, אותם ניתן למצוא באתרים חינמיים רבים. ניתן גם לרכוש משחקים של פאזלים להרכבה, ולהתקינם במחשב הביתי, או 'להוריד' פאזלים כאלו או אחרים, באתרי ההורדות השונים.

נסו גם: