מודעות

משחקי קלפים

  משחקי קלפים מהנים בכל גיל, וניתן לשחק בהם כבר בגילאי הגן.
  משחקי הקלפים הידועים ביותר בעולם הם סוגים שונים של פוקר. הפוקר כולל מספר דרכי משחק ידועות ואהובות, אשר נולדו בחבלי ארץ שונים. חבילת משחקי הקלפים מונה 52 קלפים, אשר נטרפים על ידי אחד המשתתפים, ומחולקים לחברים. בכל סוגי משחק הפוקר הקלפים הפוכים ומדובר במשחקי הימור, ברובם על כסף, כאשר השחקן המנוסה אינו מגלה בארשת פניו אפילו סוג של רגש קל, ומשדר לנוכחים כאילו בידיו הקלפים הנכונים והחזקים ביותר. הבעת פנים זו אשר שמה יצא לה בעולם כולו, זכתה לכינוי 'פוקר פייס', או בעברית 'פני פוקר', כאשר הכוונה היא שלא ניתן להבחין בפניו של אדם מסויים דבר וחצי דבר ממה שעולה בראשו באותה העת, בדיוק כפי שמתרחש במשחקי קלפים מסוג זה.
  משחקי קלפים ידועים נוספים, הם משחקי 'טאקי', 'לבבות', 'פריסל', 'סוליטר' ו'מלחמה', ו'קרה קופה', והם מתאימים לכל גיל, או כפי שנהוג לומר בחנויות, מגיל 6 ועד 90.
  הוראות המשחק של מרבית החפיסות הן פשוטות ומהנות, והם משמשים כמשחק חוויה לכל המשפחה, בימי החורף הקרים, בחוף הים, ובכל מקום העולה על הדעת.
  משחקי קלפים לילדים כוללים גם קלפי כדורגל וכדורסל, עליהם מוטבעים השחקנים המובילים בקבוצות ובליגות השונות, וילדים רבים בבתי הספר וגם בגן, נהנים להחליף משחקי קלפים בין החברים, ולשחק בהם בהזדמנויות רבות.
  בעולם פועלות עשרות חנויות של משחקי קלפים, הפועלות בתחום זה בלבד, ומייבאות
  משחקי קלפים בעיצוב ייחודי.
  משחקי קלפים מגיעים בצירוף חוברות הדרכה, ומידי יום שוקדים בחברות השונות על פיתוח משחקים חדשים. ממציאי משחקי קלפים פועלים גם בישראל, ולא פעם ניתן לקרוא על זוגות או אנשים אשר המציאו משחקים חדשים אותם הם משווקים ומפיצים לחנויות המשחקים השונות.
  חנויות לממכר משחקי קלפים פועלות גם באינטרנט וניתן לבצע קנייה מקוונת של מוצרים רבים, וגם כאלו אשר לא קיימים עדיין בחנויות. בין היתר ניתן לרכוש גם משחקי קלפים בייצור עצמי אשר לא עברו דרך פסי ייצור המוניים, ונמצאים עדיין בהשקה.
  ניתן גם לשחק משחקי קלפים במחשב כאשר בין המשחקים הבולטים והאהובים ביותר ניתן למנות גם טאקי במחשב, פוקר, סוליטר, ועוד.

נסו גם: