מודעות

משחקי חצר לילדים

  כולנו מאמינים שילדים זקוקים למרחב מפותח ונעים בכדי לגדול להיות ילדים חכמים, מאושרים ועצמאים. המקום הראשון בו הם לומדים כיצד להתנהל, בנוסף לבית הפרטי שלהם הוא גן הילדים, בו הם חווים בפעם הראשונה כיצד להתמודד לבד מול ילדים אחרים, לפתח עצמאות מסוימת ולהפגין את האישיות שלהם כלפי חוץ. בעזרת מורי דרך מנוסים וחלל נעים שמפתח עבורם את החשיבה, הילדים עוברים חוויה שתועיל להם לעתיד. בשנים האחרונות ניתן לזהות דפוס מתקדם בכל גני הילדים בישראל, לאור הטכנולוגיה המפותחת ומשחקי החשיבה החדשים. בנוסף לאותם פינות משחקים שאנחנו מכירים, ישנם משחקי חצר לילדים שעובדים לא רק על מוטוריקה וקואורדינציה, אלא על חשיבה והיגיון שכל ילד אמור להפעיל בעת המשחק.

  חוויה משותפת

  לכל גן יש משחקי חצר לילדים, אך תלוי אילו משחקים וכיצד הם מועילים להתפתחות. כיום ניתן להתרשם ממתקני חצר אטרקטיביים במיוחד שמדמים עבור הילד את העולם האמתי שבחוץ. פינות סוציו דרמטיות של תאטרון חצר, צרכנייה, חנות, ערוגות גינה, לוח ציור ועוד. הילדים נהנים מחוויה משותפת יחד עם חבריהם לגן וזוכים לשחק במתקנים חדישים ומעניינים בגן הילדים ולהיות חלק מקבוצה החיה בשותפות.  עבור ילדים שעד גיל מסוים התרגלו לחיות בבית עם ההורים, בסביבה בה הם השולטים ואין הם צריכים לחלוק דבר, חשוב מאוד עבורם להיות בתוך מסגרת ולהתרגל לחלוק, לשתף ולהיות סובלניים אחד כלפי השנייה. משחקי חצר לילדים מלמדים הרבה מעבר למה שזה נראה לעין, לכן חשוב להקפיד לבחור בגן ילדים בו יש חצר גדולה עם משחקי חצר לילדים, איכותיים ובטיחותיים.

  משחקי חצר לילדים

  משחקי חצר לילדים יכולים להיות מאוד מגוונים בניהם משחקים מעץ בדוגמת ארמון, מגלשות, נדנדות, בית בובות, מנהרות, מרכזי הפעלה, מכוניות מעץ, משחקי חשיבה ועוד. כמו משחקי העץ ישנם גם משחקים ממתכת, מפלסטיק ושילוב החומרים. ההורים שבוחרים את הגן המתאים עבור הילד שלהם, יבחנו היטב את כל הפרמטרים הנמצאים בגן, מלבד צוות המדריכים בגן, הם בהחלט יבחנו אילו משחקי חצר לילדים נבחרו ואילו מתקנים נמצאים בגן.

   


נסו גם: