מודעות

משחקים

  משחקים מיועדים למבוגרים, לילדים ולפעוטות גם יחד.
  משחקים מעניקים לנו עניין והנאה, ואם מדובר במשחקי ספורט הריי שהם גם משחררים בגופנו הורמונים, אשר מעניקים לנו רוגע ותחושה טובה.
  משחקים וצעצועים לילדים הם אחד הענפים המצליחים ביותר בעולם כולו. ישנים משחקים לפעוטות ולגיל הרך, ומשחקים לילדים ובני נוער. משחקים אהובים במיוחד הם הרכבה של בתים או רכבים שונים מלגו, כלי עבודה ומזוודות עם ברגים ואביזרים מפלסטיק, פאזלים אתגריים בגדלים שונים אשר עשויים לכלול עד מאות חלקים קטנים, משחקי קופסה ומשחקי חשיבה, מכוניות על שלט, רכבת על מסילת פסים מתפרקת, בובות בד רכות ונעימות, בובות ברבי ובארץ עכשוויות, בתי בובות בגדלים ובמחירים שונים, אקדחים, ערכות רופא, ערכות יצירה ועוד ועוד.
  בשוק קיימים גם משחקים למבוגרים הכוללים משחקי חברה וגיבוש, משחקי שולחן כמו רמי קוביות, שש בש, שח מט, ודמקה, משחקי קלפים ובין היתר גם טאקי (המתאים גם לילדים בבית הספר), פוקר, ופוקר סטרפטיז, המשמש שנים רבות כמשחק פיתוי רומנטי.
  משחקים למחשב, מהווים נתח עצום משוק המשחקים בארץ ובעולם.
  בניגוד למשחקי הורדה, או משחקים ברשת עצמה, משחקים למחשב פותחו במאמץ והשקעה מרובים, והם עתירי אפקטים ואיכות מעולה, רביי שלבים ואתגרים. משחקים רבים כוללים משחקי לומדה וחשיבה, והם אהובים על הורים ועל ילדים כאחד. משחקים אהובים למחשב כוללים גם את המותגים בני השנים האחרונות, ובהם דייגו ודורה, ואת גיבורי העל הישנים סופרמן, ספיידרמן, צבי הנינג'ה, ושאר דמויות דמיוניות ואהובות.
  משחקים בולטים בעולם הווירטואלי, כוללים גם משחקי מחשב ישנים ואהובים כמו פאקמן, סוליטר, ספיידרמן, סופרמן, משחקי מלחמה, קרבות ויריות, משחקי חשיבה, ומשחקי שיתוף וירטואליים ברשתות החברתיות, דוגמת 'פארם וויל ו'סיטי וויל'.
  משחקים ניתן לשחק ביחד או לחוד, וכאשר אנו משחקים אותם בחברה הריי שאנו למדים שוב ושוב על חברות, על שיתוף, ועל התמודדות נכונה עם כללי משחק, ועם תחרות.

נסו גם: