מודעות

משחקים לילדים

  משחקים לילדים משווקים ונמכרים בעולם מידי רגע והענף המצליח מגלגל סכומי עתק.
  אם בעבר אופיינו משחקים לילדים בחמש אבנים, בהשטת סירות נייר בשלוליות, בקפיצה על חבל או בדילוגים על גומי, הריי שבדור החדש חולשים משחקים לילדים על מגוון מוצרים אינסופי, אשר משמש את ילדינו לחוויה וללמידה גם יחד.

  משחקים לילדים עשויים לכלול עבודות הרכבה של רכבים או בתים מסוגים שונים, פאזלים בני 6-8 חלקים ולעומתם פאזלים בני מאות חלקים אשר נדרשות שעות ארוכות להרכבתם, משחקי מחשב כמו טטריס או באבלס, משחקים עם אותיות ומספרים אשר מלמדים את הילדים את תורת החשבון הבסיסית ביותר, מלבד משחקים לילדים בדמות כדורגל, כדורסל וכדורעף, הנמכרים בכמויות עצומות, ניתן למצוא גם משחקים נושנים ונוסטלגיים כמו לגו, ערכות משחקי רופא, ערכות כלי עבודה, משחקי פלסטיק הקשורים במזון ובמטבח, מטבחים בגדלים מרהיבים הכוללים מיקרוגל, תנור, כיור ושאר אביזרי מטבח, בתי בובות בגדלים שונים, תיבות נגינה, דמויות של גיבורי על כמו סופרמן, ספיידרמן, הפאוור ריינג'רס, משחק של טרזן ועוד, ואפילו ספרים המשלבים בתוכם משחקים לילדים, ושירי ילדות ישראליים.

  ערכות משחקים לילדים כוללות לא פעם גם טלסקופים ומיקרסקופים, וערכות למדענים הצעירים. לצידם ניתן למצוא עבודות יצירה, עבודות גבס פשוטות, ערכות תפירה לבנים ולבנות, וערכות ליצירת תכשיטים אשר ניתן גם לפרק ולהשחיל מחדש.
  פעילות לילדים אשר נחשבת פופלארית במיוחד הינה תחום משחקי הקופסה, אשר משלבים לימוד וחוויה ומתאימים לא פעם גם להורים המשתתפים בהם. ניתן למצוא כיום את המונופול האגדי והקלאסי, את המשחק האהוב 'חבילה הגיעה', את ערכת שבץ נא הישנה והמבוקשת, ולצידם משחקים לילדים בדי וי די, משחקים אלקטרוניים ומשחקי מחשב.

  משחקים לילדים במחשב, הם אחת המתנות המבוקשות ביותר בכל העולם וילדים רבים משחקים בהם מידי יום. משחקי מחשב כוללים נוסטלגיה נושנה כמו פאקמן וטטריס, לצד משחקי מחשב חדשניים המוערמים על המדפים בכל יום, ברחבי עולם.

נסו גם: