מודעות

משחקים לגיל הרך

  משחקים לגיל הרך חשובים להתפתחות המוטורית. בענף המשחקים לגיל הרך משקיעים מפתחי צעצועים בכל העולם, בנסיון למצוא ולפתח סוגי צעצועים לפיתוח היכולות הקוגנטיביות והמוטריות, אשר מעוצבים בסגנונות יפהפיים, ובאופן בטיחותי לילדים בגיל הרך. כאשר אתם רוכשים צעצועים לתינוקות יש לשים לב כי הם מיועדים לגיל הרך, ואין בהם חלקים קטנים אשר עשויים לגרום חלילה לסכנת חנק.

  בין המשחקים האהובים ניתן למצוא הליכונים צבעוניים המסגלים לילדים הרכים מיומנויות של הליכה ושמירה על שיווי משקל, משחקי קוביות ולגו, התאמת צורות וגדלים לתבניות שונות, השחלת טבעות לתושבת מפלסטיק, השחלת חרוזים צבעוניים, ועוד.

  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות משחקים לגיל הרך, חברות ובתי עסק מובילים בתחום.


  
 • פופיקים

  בחנות הידועה, האהובה על הורים וילדים כאחד, תזכו לחווית שירות וקנייה מסוג אחר. החנות המקצועית למשחקים וצעצועים, פועלת מזה 10 שנים ברציפות, וברשותה נסיון רב בתחום המשחקים והציוד הנדרש לגנים ולמוסדות חינוך.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: משחקים לילדים

  משחקים לילדים משווקים ונמכרים בעולם מידי רגע והענף המצליח מגלגל סכומי עתק.
  אם בעבר אופיינו משחקים לילדים בחמש אבנים, בהשטת סירות נייר בשלוליות, בקפיצה על חבל או בדילוגים על גומי, הריי שבדור החדש חולשים משחקים לילדים על מגוון מוצרים אינסופי, למאמר המלא
 • מאמר בנושא: צעצועים

  צעצועים אהובים עלינו עוד מימי ילדותנו, ובעידן השפע בן ימינו, ניתן לטבוע בין אינספור הצעות ורעיונות. צעצועים מיועדים בעיקר לילדים בגיל הרך ולילדים הצעירים, אולם ישנם גם צעצועים האהובים על ילדי בית הספר. למאמר המלא

נסו גם: