מודעות

משחקים חדשים

  משחקים חדשים, בניגוד למשחקים הנוסטלגיים, מתאפיינים בטכנולוגיה חדישה ובאיכות גרפית העולה במספר רמות, על המשחקים הישנים. משחקים חדשים מופצים כיום בשלל גרסאות ומעניקים לנו זמן איכות מול המחשב. ניתן לשחק בהם בחינם וללא הגבלה, ולא פלא שרבים מגדירים עצמם כ'מכורים' למשחקי מחשב.
  בקטגוריית משחקים חדשים ברשת, הנקראים גם משחקי פלאש, תוכלו למצוא משחקי ספורט בגרסאות מתקדמות, משחקי אגרוף וקרבות, משחקי יריות ומלחמה, משחקי בנות הכוללים הלבשת בובות, פיות ונסיכות, ומשחקים של בובת בראץ אשר חדרה לעולם הילדות בשנים האחרונות. עוד ניתן למצוא משחקים חדשים בקטגוריות של חשיבה, אסטרטרגיה ואתגר, משחקי צביעה ווירטואליים, ומשחקים חדשים הקשורים בחג המולד, בסילבסטר, בחנוכה, ובחגים נוספים.
  משחקים חדשים להורדה אל המחשב עצמו, כוללים גם הם איפיונים לבנים ולבנות, וכוללים את כל סדרת משחקי בראץ, משחקי ספיידרמן ובאטמן חדשניים, המתווספים לסדרות הותיקות והאהובות, קרבות אבירים, פאזלים איכותיים, משחקי סודוקו, משחק עם פיג החזיר,והמלאי אינו נגמר. משחקים חדשים להורדה ניתן לרכוש או להוריד בחינם באתרים רבים.
  על אף הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת, הריי שרעיונות של משחקים חדשים רבים, עדיין מושתתים על העבר, ואם לפני שלושים שנה שיחקנו פאקמן, הריי שגם כיום נמצא אותו בחנויות ובאתרי המשחקים וההורדות השונות, בגרסאות של משחקים חדשים ומשודרגים.
  בחנויות המחשבים וברשתות המשחקים השונות, ניתן למצוא מלאי משחקים חדשים למחשב, אשר עבורם תצטרכו אמנם לשלם לא מעט, אולם הם גם יעניקו לכם חוויה מהנה בצורה יוצאת דופן. משחקים חדשים לרכישה בחנויות או בחנויות המקוונות באינטרנט, אהובים על ילדים ובני נוער רבים, אולם גם מבוגרים רוכשים אותם כמתנה מפנקת לעצמם, או כמתנת יום הולדת לחברים או בני משפחה.  
  משחקים חדשים מביאים אלינו את העתיד, ונראה כי לעולם לא נצליח להספיק ולשחק, במלאי המשחקים האינסופי, המצטבר באתרים ובחנויות השונות.

נסו גם: