מודעות

משחקים ברשת

  משחקים ברשת אהובים על ילדים ומבוגרים כאחד. מבוגרים רבים אוהבים משחקים ברשת משום שבילדותם לא נהנו מסוג זה של משחקים שלא נולד עדיין, ואילו הילדים אשר נולדו לתוך העולם הוירטואלי שוקק המשחקים, מבלים באמצעותם בשעות הפנאי, אם בחברת ילדים נוספים בני גילם, ואם לבד מול המחשב.
  כיום ניתן לאתר משחקים ברשת באינספור אתרי משחקים והמבחר בלתי נגמר. גם ילדים בגיל הרך נהנים ממשחקים ברשת, ואתרים מיוחדים עבורם, גם בתשלום וגם בחינם, עשויים להוות אבן דרך בהכרת האותיות והמספרים כבר בגיל צעיר מאוד.
  משחקים ברשת גורמים הנאה לכל הנוטלים בהם חלק, ויש הטוענים שהם מתמכרים אליהם בקלות רבה. משחקים ברשת כוללים משחקי ספורט רבים למבוגרים, משחקים נוסטלגיים כמו פאקמן האהוב והמוכר על שלל גרסאותיו, באבלס, טטריס, סוניק ועוד. בין המשחקים לילדים ניתן למנות גם את דורה משחקים, משחקי יריות (המתאימים ואהובים גם על מבוגרים), משחקי מירוצים, משחקי מותגים שונים לילדים כמו דורה, בראץ, סופרמן, ספיידרמן, משחקי לחימה, משחקי קלפים, פאזלים ושאר משחקי חשיבה אשר מיועדים גם לבני נוער ולמבוגרים.
  משחקים ברשת כוללים גם משחקי לוח און ליין כמו שש בש בין גולשים בארצות רחוקות, שח מט ושאר משחקים אותם ניתן לשחק און ליין מול אדם אחר. לעיתים נעשה שימוש ב שרת וירטואלי. 
  משחקים ברשת האהובים במיוחד על מבוגרים, כוללים גם את ה'פארם וויל', משחק שיתוף הפעיל ברשת החברתית בפייסבוק, ומטרתו שתילה וקצירה בחווה וירטואלית, ועשיית ממון מדומה בדרך זו, אשר בעזרתו קונים החוואים בתים ונכסים וירטואליים, ודקורציות אשר מייפות את החווה שלהם, אותה הם מעצבים על פי טעמם האישי. מדהים לגלות כמה אנשי עסקים, אנשי חינוך, ונשות קריירה באשר הן, משתתפים פעילים בסוג זה של משחקים ברשת, אשר מסייעים להם להתמודד ביתר קלות עם טרדות היום- יום, כשהם עוצרים את העולם ונרגעים לרגעים קלים, ב'חווה' הוירטואלית שיצרו להם.    
  מומחי חינוך רבים גורסים כי משחקים ברשת אמורים להוות רק נתח קטן מזמנם הפנוי של ילדים בכל גיל, אולם באם ישנם גבולות, הריי שכמו בכל דבר, ניתן להנות ולהפיק מהם הנאה רבה.
  כיום כבר ידוע כי משחקים ברשת מסיעיים לפריקת מתחים ואנרגיות הן אצל ילדים והן עבור מבוגרים.

נסו גם: