מודעות

משחקים ברשת כל היתרונות

  משחקים ברשת הם דבר שכיח, רשת האינטרנט עמוסה וגדושה בלינקים ואתרים המציעים משחקים ברשת בתחומי עניין שונים ולקהלי יעד שונים. לתחום משחקים ברשת יתרונות רבים. במאמר זה מעט מן היתרונות :
  זמינות מיידית – משחקים ברשת זמינים באופן מיידי ובכל עת – ילדים שחוזרים מבית הספר ומעוניינים לשחק במשחק מחשב מסוים, יכולים בכל עת להיכנס לאתרים ייעודים עבור משחקים ברשת ולשחק במשחק. לא נעלם – משחקי מחשב הנמצאים בתוך דיסק מצריכים בכל עת שהילד רוצה לשחק במשחק, לחפש את דיסק המשחק, במידה והדיסק נעלם, נעלם איתו גם המשחק. משחקים ברשת זמינים תמיד ואף פעם אינם נעלמים.
  שדרוג המשחקים בחינם – יצרני המשחקים מקבלים בכל עת טיפים לבניית אתר והם מוציאים מעת לעת גרסאות שדרוג וגרסאות מתקדמות של המשחקים הישנים. באם רכשתם את משחק המחשב על גבי דיסק, על מנת לקבל את הגרסא החדשה, תצטרכו לרכוש אותה.
  משחקים ברשת לעומת זאת מאפשרים לכם לקבל את גרסאות השדרוג של המשחקים השונים, ללא כל עלות ולעיתים באופן אוטומטי. 
  עלויות – משחקי מחשב לרוב כרוכים בעלות גבוהה, מושקע הון עתק ביצורם וחברות השיווק גובות את הסכום הגבוה מההורים בעת הרכישה. משחקים ברשת מוצאים לרוב בחינם והם אינם כרוכים בעלות.
  תפעול נוח – משחקי מחשב שנמצאים על גבי דיסק מצריכים מהילד להכניס את הדיסק למחשב ולדעת לתפעל את המחשב  ברמה בסיסית. משחקים ברשת ניתן לשים בקישור ישיר על גבי שולחן העבודה ולגרות את הילד להניע את העכבר ולרכוש מיומנויות שימוש בסיסיות במחשב.
  תחלופה של משחקים – דבר ידוע הוא כי סף הגירוי של הילד משתנה  בכל עת, היום נקנה לילד משחק מחשב חדיש בסכום גבוה, בעוד כמה חודשים, לילד ימאס מן המשחק והוא ירצה אחר. משחקים ברשת פותרים את הבעיה הזאת, ניתן בכל חודש להחליף לילד משחק מחשב, ללא עלות.
   משחקים ברשת הם הפתרון הטוב ביותר עבור מילוי שעות הפנאי הרבות בהם הילד נמצא.

   

  משחקים ברשת כל היתרונות
  משחקים ברשת הם דבר שכיח, רשת האנטרנט עמוסה וגדושה בלינקים ואתרים המציעים משחקים ברשת בתחומי עניין שונים ולקהלי יעד שונים. לתחום משחקים ברשת יתרונות רבים. במאמר זה מעט מן היתרונות :
  זמינות מיידית – משחקים ברשת זמינים באופן מיידי ובכל עת – ילדים שחוזרים מבית הספר ומעוניינים לשחק במשחק מחשב מסוים, יכולים בכל עת להיכנס לאתרים ייעודים עבור משחקים ברשת ולשחק במשחק.
   לא נעלם – משחקי מחשב הנמצאים בתוך דיסק מצריכים בכל עת שהילד רוצה לשחק במשחק, לחפש את דיסק המשחק, במידה והדיסק נעלם, נעלם איתו גם המשחק. משחקים ברשת זמינים תמיד ואף פעם אינם נעלמים.
  שדרוג המשחקים בחינם – יצרני המשחקים, מוציאים מעת לעת גרסאות שדרוג וגרסאות מתקדמות של המשחקים הישנים. באם רכשתם את משחק המחשב על גבי דיסק, על מנת לקבל את הגרסא החדשה, תצטרכו לרכוש אותה. משחקים ברשת לעומת זאת מאפשרים לכם לקבל את גרסאות השדרוג של המשחקים השונים, ללא כל עלות ולעיתים באופן אוטומטי.
   עלויות – משחקי מחשב לרוב כרוכים בעלות גבוהה, מושקע הון עתק ביצורם וחברות השיווק גובות את  הסכום הגבוה מההורים בעת הרכישה. משחקים ברשת מוציאים לרוב בחינם, ואינם כרוכים בעלות.
  תפעול נוח – משחקי מחשב שנמצאים על גבי דיסק מצריכים מהילד להכניס את הדיסק למחשב ולדעת לתפעל את המחשב  ברמה בסיסית., משחקים ברשת ניתן לשים בקישור ישיר על גבי שולחן העבודה ולגרות את הילד להניע את העכבר ולרכוש מיומנויות שימוש בסיסיות במחשב.
  תחלופה של משחקים – דבר ידוע הוא כי סף הגירוי של הילד משתנה  בכל עת, היום נקנה לילד משחק מחשב חדיש בסכום גבוה, בעוד כמה חודשים, לילד ימאס מן המשחק והוא ירצה אחר. משחקים ברשת פותרים את הבעיה הזאת, ניתן בכל חודש להחליף לילד משחק מחשב, ללא עלות.
   משחקים ברשת - http://www.toons.co.il הם הפתרון הטוב ביותר עבור  מילוי שעות הפנאי הרבות בהם הילד נמצא .</

נסו גם: